+90 216 447 53 28

Sosyal Medyada Biz}

Alışveriş merkezleri

Alışveriş merkezleri temizliği

Alışveriş merkezlerinin hayatımızın tam merkezine yerleştiği şu günlerde hemen her şey için bu kompleks tesisleri tercih ediyoruz. Market alışverişi, mağazalar, yeme içme ve vakit geçirmek için oldukça ideal olan tesislerde bazen uzun saatler kalabiliyoruz. Bu durumda tesislerin çok daha aktif bir hizmet sunabilmesi için altyapı sistemlerinin sorunsuz olarak çalışıyor olması gerekmektedir.

 

Örneğin Alışveriş merkezleri vidanjör hizmeti alarak düzenli bir biçimde altyapı sistemini temizletmelidir. Bu durum yalnızca kanalizasyona bağlı olmayan tesisler için geçerli değildir. İdeal bir hijyen seviyesi için her halükarda atık su taşıma işleminin belirli aralıklarla yapılarak altyapının temizlendiğinden emin olunmalıdır. Altyapının temiz olması daima performansın yüksek olmasını sağlayacaktır. Sistemin randımanlı çalışması için rutin kontroller tıkanıklığı önlemek için iyi bir seçenektir.
Bu tip büyük tesislerde gerek tesisin yapı sağlığı gerekse insanlara sunulan hizmet kalitesi alternatif altyapı hizmetlerinden de geçer. Örneğin yağmur suyu toplama kanalı insanların sürekli olarak su birikintilerine maruz kalmamasını sağlar. Ancak kolayca tıkanabilen ve atılan çöpler vesilesiyle sorun yaratan bir altyapı sistemidir. AVM vidanjör hizmeti için en çok başvurulan hizmet modüllerinden birisi olan yağmur suyu boşaltımı büyük şehirlerde çok daha sık yaşanır.

 

Hemen hemen her AVM içinde karşımıza çıkan fast food mağazaları ise yüksek oranda yağ kullanımından ötürü belirli çizelgelerle atık yağ yönetmeliği kapsamındadır. Dolayısıyla atık yağ tanklarının boşaltılması için yine vidanjör hizmeti gerekmektedir. Çoğu işletmede bunlar belirli kurallar çerçevesinde oldukça stabil bir biçimde yapılır. Bazı Alışveriş merkezleri vidanjör için yönetmeliklerinde kati kurallar belirtmektedir. Bu hizmetler hem tesisin sağlığı için hem de buraya gelen müşterilerin sağlığı için kaçınılmaz noktalar arasındadır.

 

Alışveriş merkezi vidanjör araçlar sayesinde atık su taşımacılığı, yağmur suyu altyapı temizliği, altyapı tıkanıklarının açılması, kanalizasyon problemlerinin çözümü, genel bakım ve vidanjör hizmeti olmak üzere farklı hizmet kollarında tercih edilebiliyor. Farklı iş kolları için farklı araç ve hizmet modüllerinin doğmasıyla beraber AVM vidanjör araçları en etkili çözümleri sunmayı başarıyor. Kaliteli bir tahliye ve transport hizmeti sunulduğundan ötürü profesyonel şirketler deneyiminden ötürü tercih ediliyor.

17 Ocak 2015
1.108 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN