+90 216 447 53 28

Sosyal Medyada Biz}

Tehlikeli Atık Nakliyesi

Tehlikeli Atık Nakliyesi

Transfer Vidanjör lisanslı araçları ile ADR ve SEÇ-G dünya standartlarına uygun şekilde tehlikeli atık nakliyesi işlemini yapmaktadır. Yurtiçinde ve Yurtdışında birçok firma ile katı atık ve sıvı atık nakliyesi konularında hizmet vermekteyiz. Global olarak tüm dünyada kabul görmüş olan standartlara bağlı kalarak yaptığımız çalışmalarda, gerekli tüm iş güvenliğini sağlayarak hem firmanıza, hemde çevreye zarar gelmeyecek şekilde çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Lisanslı Tehlikeli Atık Nakliyesi

Firmamızda bulunan, tehlikeli atık nakliyesi için kullandığımız araç ve ekipmanların tamamı tüm güvenlik sertifikalarına sahiptir. Bu nedenle 1987 yılından günümüze atık nakliyesi konularında firmalara butik ve alternatif çözümler sunuyoruz. 30 Yıldır bu alanda firmamızda yapılan Ar-Ge çalışmalarında tehlikeli atık nakliyesi ve bertaraf hizmetleri konularında sürekli dünyada son teknoloji ürünler ve ekipmanlar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tehlikeli Atıklar Nasıl İmha Ediliyor?

Nakliyesi yapılacak atıklar güvenilir bertaraf sistemleri kullanarak %100 imha edilerek konu hakkında müşterilerimize gerekli raporlar verilmektedir. Müşterimizden aldığımız maddenin cinsine ve türüne en uygun imha tekniği ile makine yada konusunda uzman ekibimizle birebir ilgilenerek geri dönüşüm yada tamamen yok edilmesi noktasında çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca ilk hali ve son hali gibi sizlere hem görsel hemde yazılı olarak gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız.

Tehlikeli Atık Yönetimi

Düzenli olarak tehlikeli atık bertaraf ihtiyacınız varsa bu noktada sizlere kurumsal anlamda destek ve süreçler hakkında çözüm önerileri sunuyoruz.

Tehlikeli Atık Türleri Nelerdir?

  • Patlayıcı maddeler,
  • Radyoaktif maddeler,
  • Mezbaha atıkları,
  • Dışkı ve Kadavra,
  • Akü ve piller

Yukarıdaki materyaller genel olarak ülkemizde en çok hizmet verdiğimiz alanlar olarak maddeler halinde listeliyoruz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz materyaller dışında tüm alternatif maddeler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

27 Nisan 2017
1.497 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN