+90 216 447 53 28

Sosyal Medyada Biz}

Vidanjör Kiralama

Vidanjör kiralama hizmetleri günümüzde sıkça karşımıza çıkan bazı felaketlerin giderilmesi için şarttır. Çoğunlukla kullanım amaçları su birikintisi ve su baskınlarıdır. Deponuzu, iş yerinizi ya da evinizi su bastığında vidanjör kiralama ya da vidanjör hizmeti alarak birikintiyi vakumlu pompalar sayesinde çektirebilirsiniz. Vidanjör araçlar su, atık su ve herhangi bir atık için tercih edilebilecek donanıma sahiptir. Hatta en basit logar tıkanıklıkları ve yağmur suyundan oluşan birikintiler için bile belediyelerin aktif vidanjör hizmetleri vardır.

Bulunduğunuz lokasyon burada vidanjör ihtiyacını karşılama açısından biraz daha önem taşıyor. Eğer yükselti bakımından şehir kot farkı baz alındığında üst kısımlarda kalıyorsanız, akıntının ulaşmasının mümkün olmayacağı alçaltılar söz konusuysa foseptik tankları ve atık su çekilmesi içinde gerekli olacaktır. Kanalizasyon bağlantısı olmayan haneler, mahalleler, köyler ve ilçeler için vidanjör hizmeti sağlayan çok sayıda firmaya rastlayabilirsiniz.

Atık Su Çekimi

Atık suların çekilmesi için vidanjör kiralama çoğu şirket tarafından ihtiyaç görülen düzeyde tutulur. Farklı araçların vidanjör tankı kapasitesi sizin ihtiyacınıza göre şekillenir. Bireysel foseptik tankınızın boşaltılması için ihtiyacınız olan bir araç ile su baskınında ihtiyaç duyulacak araç aynı değildir. Buna ek olarak ise vakum gücü gösterilebilir. Farklı işlemler ve alanlar için kullanılabilecek farklı vidanjör türleri vardır.

Bunlar özel şirketlerde daha geniş bir yelpazeyle ihtiyacınıza uygun şekilde sunulmaktadır. Hizmet portföylerinde müşteri memnuniyeti bulunan vidanjör şirketleri Türkiye’nin birçok şehrinde aktiftir. Yetki sözleşmeleri ve belgeleri sayesinde mevcut ihtiyacınızı sorunsuz şekilde karşılamanıza olanak tanır. Yağmur suyu birikintileri, boru patlamaları, su kaçakları, sel baskınları, foseptik tankları, atık su giderlerinde oluşan kaçaklar için başvurabileceğiniz bir hizmet türüdür.

 

Vidanjör kiralama hizmetleri alırken profesyonel ekibin önemini bir kez daha anlayabilirsiniz. Çoğu vidanjör firması eleman ve ekipman konusuna ekstra hassasiyet gösterir. Mevcut yasalar gereği hem vakumla atık suyun çekilmesi hem de çekildikten sonra atığın güvenli biçimde tesise ulaştırılması belirli maddelerce standartlara sokulmuştur. Bu standartların dışında bir vidanjör hizmeti sağlanması ise mümkün değildir. Vakum güçlerine bağlı olarak vidanjör araçların ihtiyacınıza cevap verebilmesi için seçeceğiniz firmanın yetkinliğe sahip olup olmadığından emin olmalısınız.

Vidanjör Kiralama Fiyatları
Çalışma yapılacak alana göre fiyatlar değişkenlik göstermekle birlikte standart bir fiyat uygulaması yoktur. Genelde yapılan çalışmalar butik çalışmalar olduğundan fiyatlara genellikle farklılık göstermektedir. Fakat aşağıdaki numaradan bizlere ulaşarak, vidanjör kiralama fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Müşteri Hizmetlerinden Fiyat Alınız!
0 (216) 447 53 28

 

27 Mart 2017
2.521 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZIN